About
142
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-142,theme-borderland,eltd-core-1.2,woocommerce-no-js,borderland-|-shared-by-wptry.org-theme-ver-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,fade_push_text_top,grid_800, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

UYGULAYICI FİRMA
“Vlogger Yarışması“ projesi, yan etkinlikleriyle birlikte, aynı zamanda DijiKent Kent projelerinin bütününü tasarlayan Creators tarafından gerçekleştirilecektir. YİĞİT ŞİRKETLERİ, iş sürecinde belirlenen aşamaların eksiksiz yerine getirilmesi konusunda, Kent’in Büyükşehir Belediyesi ile işbirliğini etkin biçimde sağlamak kaydıyla tam yetkili olacaktır.

UYGULAMA ESASLARI
Bu proje, diğer sosyal medya video üretim projelerinde olduğu gibi, Kent’e özgü doğal ve kültürel birikimin mümkün olan en çok sayıda ve en nitelikli videolarla belgelenmesi amacıyla tasarlandı. Buradan hareketle, yarışma projesinde üç temel hedeften söz edilebilir.

Amacımız Nedir?

GLOBALLEŞMEK

Gelişen dünyada insanları sosyal medyaya yönlendirerek yarışmacılarımızı globalleştrimek.

EĞLENCELİ VAKİT

Pandemi yüzünden 1,5 sene evlere hapis olduk.Çocuklarımızı ve Gençlerimizi eğlenceli vakit geçirebilecekleri ortamlar yaratmak.

KENTIMIZI TANITMAK

Çocuklarımızın ve Gençlerimizin analitik zekasını kullanarak şehrimizin tanıtımını yapmak.

a

Vlogger Yarışma Nedir?

Vlogger

Kentler’de yaşayan yerel Youtuber’ların / Vlogger’ların katılabileceği bir video performans yarışması. Proje kapsamında, kentteki Youtuber’ların / Vlogger’ların o yıl için belirlenen kentlere özel bir tema çerçevesinde yarışması planlanmaktadır.

Hedef Kitlemiz
Yerel halkı ve Türkiye geneli
Kent’te yaşayan yerel Youtuber’lar / Vlogger’lar
İkamet etmediği halde kent kökenli olan Youtuber’lar / Vlogger’lar
Kent /- Türkiye ve Dünya genelinde sosyal medya kullanıcıları

 Kent’de yaşayan ya da o kent’li olan yerel Youtuber’ların / Vlogger’ların desteklenmesi ve bu alanda çalışmak isteyen yerel adaylar için bir motivasyon kaynağı oluşturulması
· Kent’in tanıtımına yönelik dinamik ve erişim gücü yüksek alternatif bir materyal seti oluşturulması
· Yerel yönetimin öncülüğünde ve desteğinde gerçekleştirilen sürdürülebilir bir proje kimliğiyle örnek bir tanıtım ve sosyal sorumluluk etkinliğine imza atılması
Proje, her yıl değişen temalar yoluyla özel konularda ayrıntılı ve özgün bir tanıtım setinin oluşmasına katkı sağlayacağı gibi, temadan hareketle güçlü bir tanıtım – PR çalışmasının yapılmasına da zemin hazırlayacaktır.

Projenin uygulama süreci Creators tarafından geliştirilmiş ve ayrıca sunulacaktır.